Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Староста Вольштинського повіту Ришард Курп та польські освітяни приїхали з дружнім візитом до Літина
14 серпня з дводенним візитом до Літина завітала польська делегація на чолі зі старостою Вольштинського повіту Ришардом Курпом. У складі делегації прибули повітовий інспектор освіти Едвард Лясковський, учителі Шімон Птак, Анджей Лішетський та працівник зі староства Пшебислав Лясковський.

Детальніше...
 
Читачі Літинської районної бібліотеки через «Бібліоміст» ідуть до успіху
14 серпня у рамках прес-туру регіональних ЗМІ до Літинської районної бібліотеки завітали головний редактор журналу “Вінничанка”, журналісти із ВДТ, обласного радіо “Хвиля”, вінницького радіо “Місто над Бугом” та газети “Вінницька газета”.

Детальніше...
 
Свято Маковія у Літині

За церковним календарем на 14 серпня припадає свято Маковія, яке у народі називають Першим Спасом чи Медовим Спасом. Офіційна його назва – день семи мучеників Маккавеїв. З цього дня розпочинається Успенський піст, який передує одному з найбільших релігійних свят - Успінню Пресвятої Богородиці. Оскільки початок посту припадає на Спас, сам піст нерідко називають Спасівкою.

Детальніше...
 
Чуйність і доброта – обов’язкові якості лікаря ветеринарної медицини
За кожним успішним чоловіком стоїть жінка. Підприємець Віктор Твердий переконаний, що своїй матері він завдячує не лише життям, адже вічні людські цінності - доброту, родинні стосунки, щиросердя - з дитинства плекала у дітях Марія Іванівна Тверда.

Детальніше...
 
День будівельника святкує Літинський цегельний завод
ТОВ «Літинський цегельний завод» впевнено тримає пальму першості серед цегельних заводів об’єднання «Вінницяоблагробуд». Напередодні професійного свята директора Миколу Остапчука та інженера-механіка Анатолія Рибака привітали, а також вручили почесні відзнаки заступник голови Вінницької облдержадміністрації Роман Аксельрод та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв. Микола Володимирович, маючи за плечима 19-річний досвід керування, переконаний, що головний секрет успіху полягає у спаяному спільною працею колективі.

Детальніше...
 
Офтальмологи з Літина - наша гордість
Сімейні традиції уважного ставлення до пацієнтів та любові до обраного фаху - офтальмології - прищепила своїм синам Марія Гардига, офтальмолог вищої категорії Літинської центральної районної лікарні.

Детальніше...
 
1025-річчя утвердження християнства святкує Літинщина
-Відзначення 1025-річчя запровадження християнства в Київській Русі має стати святом торжества європейської ідентичності України. – вважає Президент України Віктор Янукович. Президент висловив переконання, що органи влади надаватимуть всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації їхніх проектів та ініціатив, приурочених до цього ювілею.

Детальніше...
 
Відомий 72-річний мандрівник Фредерік Барнет відвідує Літин
Відважний мандрівник-велосипедист Фредерік Сальвадорович Барнет-Маллера родом із іспанської провінції. Закінчив початкову школу при домініканському монастирі, середню - при єзуїтському, та 2 роки навчався у гімназії. Спочатку Фредерік Барнет працював коком на генуезькому судні, потім у Брюсселі відкрив свій перший ресторан.

Детальніше...
 
З нагоди вшанування пам’яті Тараса Шевченка у приміщенні Літинського музею ім. У. Кармалюка відбувся круглий стіл
Усі українці пишаються творчим спадком великого Кобзаря. Змалку чуючи пісні на його слова, читаючи та вивчаючи поезію Тараса Шевченка, кожен відчуває себе членом великої родини, ім’я якій – Україна.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня5152535455565758НаступнаКінець»

Сторінка 56 з 58

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури