Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Пісні війни звучать зі сцени

20 вересня у районному будинку культури відбувся тематичний вечір, присвячений Дню партизанської слави. Учасниками концертної програми «Пісні війни» стали вокальний ансамбль ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці “Ветеран” під керівництвом Георгія Бондаревського та фолькльорний ансамбль “Вербиченька” РБК (керівник Олена Киреєва). На святі були присутні старшокласники СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище разом із педагогом Людмилою Пивовар, а також — шанувальники пісень на воєнну тематику та ветерани.

Детальніше...
 
Незвичайний урок в районній бібліотеці

Сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого України, виховати у них патріотичні почуття та любов до Батьківщини, пошану до ветеранів війни і розширити знання дітей про партизанський рух в Україні та на Літинщині – ось далеко не повний перелік завдань, які ставить перед собою вчитель історії Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Тетяна Олійник.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Літинський селищний голова Бичок Анатолій Іванович
Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати чергову 32 сесію Літинської селищної ради 6 скликання 27 вересня 2013 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.

2.На розгляд сесії винести наступні питання :


Детальніше...
 
Свято у 7-й державній пожежно-рятувальній частині

Напередодні Дня рятівника України до 7-ї державної пожежно-рятувальної частинисмт Літин завітали старшокласники СЗШ І-ІІІст. с. Селище. Учні 6-го,7-го та 8-го класів разом із наставницями Людмилою Пивовар та Ларисою Яремчук тепло і щиро привітали працівників служби цивільного захисту із їхнім професійним святом. На зустрічі школярки Тетяна Кіпоренко, Ірина Головащенко та Тетяна Профателюк зачитали рятівникам вірші-привітання,а Дарина Вовк вручила винуватцям свята вітальну листівку.

Детальніше...
 
Свято для всіх, кого єднає спорт

Спорт – це воля і витримка, постійний гарт і виснажливі тренування, боротьба із власною слабістю та віра в свої сили, перемога та успіх. Той, хто вибрав своїм покликанням спорт, завжди переможець. І в День фізичної культури та спорту України працівники спортивної галузі, ветерани фізичної культури і спорту, численні шанувальники спорту і спортсмени відчувають себе іменинниками. Адже завдяки їм зберігаються та розвиваються кращі традиції спорту та фізкультурно-оздоровчого руху в Україні, виховується фізично загартоване молоде покоління.

Детальніше...
 
Нове обличчя вулиці Шевченка

Майже щодня вулицею Шевченка курсують вантажні автомашини із відсівом та щебенем, адже у розпалі капітальний ремонт дорожнього покриття, який розпочався 3 вересня. Незабаром 3800 квадратних метрів дороги покриються асфальтом, і місцеві жителі забудуть про калюжі та ями, які досі створювали самі лише незручності. На вулиці запанує чистота, а поки-що сусіди терпляче чекають завершення ремонтних робіт, щоб насолодитися зручностями чистого та рівного шляху шириною 4,5 м.

Детальніше...
 
Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені

28 серпня відбулося чергове робоче засідання районної жіночої ради. Головою ради Людмилою Іщук спільно із членами президії було розроблено детальний план роботи на 4 квартал 2013 року.

Детальніше...
 
Школяр Максим Абраменко - рятівник

В останній спекотний день літа четверо школярів зібралися на леваді коло Літинської заготівельної контори, щоб скупатися у ставочку. 12-річний Максим Абраменко, учень 7-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 виявився серед них найстаршим. Тому розуміння, що в момент небезпеки саме старший має взяти на себе відповідальність, і спонукало хлопця здійснити героїчний вчинок. Коли його троюрідний братик Діма Милий пірнув і пропав під водою, хлопець стривожився. Не гаючи часу поплив, шукаючи малого.

Детальніше...
 
Просвітної дороги свічка чорна

4 вересня у Літинському краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка та кінотеатрі ім. У.Кармалюка відбулися поминальні заходи пам’яті великого українського поета, прозаїка, перекладача та літературознавця Василя Стуса. Палкі шанувальники творчості Василя Семеновича у залі краєзнавчого музею запалили свічу пам’яті та поклали хлібину перед портретом борця за правду.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня515253545556575859НаступнаКінець»

Сторінка 55 з 59

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури