Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Понад річечку через кладочку

Притока Згару річка Бугер в’юниться мальовничими околицями Літина та перетинає містечко, зокрема такі його вулиці, як Червона, Володарсього та Інтернаціональна. Три вищезазначенівулички мають дерев’яні кладки, якими постійно користуються літинські пішоходи та велосипедисти.

Детальніше...
 
У парку – прибрано і чисто

Внаслідок проведеного 18 жовтня суботника у громадських місцях Літина запанував повний порядок. Райдержадміністрація, районна і селищна ради, установи, організації, підприємства та підприємці селища спільними зусиллями прибрали території загального користування, підмели прилеглі території.

Детальніше...
 
Учні відвідують Польщу

Учні обох райцентрівських шкіл та СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище беруть участь в олімпіадах та спортивних змаганняхрізних рівнів, виступають на сценах України та поза її межами, прославляючи рідні школи. І вже не вперше найобдарованіші мають нагоду побувати у дружній Польщі, ближче познайомитися із життям польських гімназистів, побачити чимало незвичного і нового для себе, відвідати музеї, виставки тощо.

Детальніше...
 
Яким буде пам’ятник Т.Г. Шевченку у Літині?

14 жовтня у приміщенні Літинського краєзнавчого музею ім. У.Кармалюка відбувся круглий стіл за участю керівників району і селища, представників політичних, громадських організацій, діячів культури та краєзнавців. Головною темою засідання було питання вшанування пам’яті славетного Кобзаря Тараса Шевченка літинчанами. На попередній зустрічі за круглим столом було вирішено провести опитування щодо встановлення пам’ятника до 200-річчя від дня народження всесвітньовідомого генія українського народу.

Детальніше...
 
Літинський герой Максим Абраменко

12-річний літинчанин Максим Абраменко цього літа порятував друга, якому загрожувала небезпека. За геройський вчинок Літинський селищний голова Анатолій Бичок від імені селищної ради оголосив Максимові подяку та вручив іменного годинника. Начальник Літинського районного сектору УДСНС України у Вінницькій області Ігор Шкрабацький також вручив хлопцеві цінний подарунок та побажав успішного навчання та козацького здоров’я.

Детальніше...
 
Осінні ярмарки

На початку жовтня Літинські навчальні заклади традиційно проводять осінні ярмарки. Діти з нетерпінням чекають веселого заходу, адже на столах розгортаються справжні скатертини-самобранки із тортами, тістечками, печивом, цукерками, пирогами, короваями, рогаликами та всякими ласощами, про які навіть думати смачно. Ось і цього року ярмарки вдалися на славу. Торгівля велася жваво та весело, адже задіяні були всі – і дорослі, і малі.

Детальніше...
 
Найсвятіший образ учителя

4 жовтня, напередодні Дня учителя, керівники району та селища вітали працівників освіти з професійним святом. О 9 годині селищний голова Анатолій Бичок і секретар селищної ради Наталя Миколасюк святим короваєм і квітами здоровили освітян обох райцентрівських шкіл та дошкільних навчальних закладів №1 та №2. Щирі і теплі побажання від імені селищної ради та усього депутатського корпусу Анатолій Іванович висловив керівникам шкіл та ДНЗ і їхнім дружним колективам.

Детальніше...
 
Бібліотека – на крок попереду

Важко уявити будь-яку структуру суспільства, що функціонувала б, не опираючись на бібліотеки. Саме вони обслуговують всі соціально-демографічні верстви нашого українського суспільства – від дошкільнят до пенсіонерів, представників усіх професій і різноманітних інтересів. Про роль бібліотеки у сучасному житті піде мова з директором Літинської районної бібліотеки Людмилою Іщук.

Детальніше...
 
Турбота про старше покоління

Щороку до Дня людей похилого віку селищна рада виділяє кошти на придбання продуктових наборів для одиноких непрацездатних громадян. І цьогоріч37 літинчан найбільш вразливих категорій не оминули увагою. Представники селищної ради разом із працівницею територіального центру зайнятості ВіталієюКондратюк вручили продуктові набори – борошно, гречку, рис, макарони, олію і томатну пасту.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 55 з 60

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури