Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Нове обличчя вулиці Шевченка

Майже щодня вулицею Шевченка курсують вантажні автомашини із відсівом та щебенем, адже у розпалі капітальний ремонт дорожнього покриття, який розпочався 3 вересня. Незабаром 3800 квадратних метрів дороги покриються асфальтом, і місцеві жителі забудуть про калюжі та ями, які досі створювали самі лише незручності. На вулиці запанує чистота, а поки-що сусіди терпляче чекають завершення ремонтних робіт, щоб насолодитися зручностями чистого та рівного шляху шириною 4,5 м.

Детальніше...
 
Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені

28 серпня відбулося чергове робоче засідання районної жіночої ради. Головою ради Людмилою Іщук спільно із членами президії було розроблено детальний план роботи на 4 квартал 2013 року.

Детальніше...
 
Школяр Максим Абраменко - рятівник

В останній спекотний день літа четверо школярів зібралися на леваді коло Літинської заготівельної контори, щоб скупатися у ставочку. 12-річний Максим Абраменко, учень 7-А класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 виявився серед них найстаршим. Тому розуміння, що в момент небезпеки саме старший має взяти на себе відповідальність, і спонукало хлопця здійснити героїчний вчинок. Коли його троюрідний братик Діма Милий пірнув і пропав під водою, хлопець стривожився. Не гаючи часу поплив, шукаючи малого.

Детальніше...
 
Просвітної дороги свічка чорна

4 вересня у Літинському краєзнавчому музеї ім. У. Кармалюка та кінотеатрі ім. У.Кармалюка відбулися поминальні заходи пам’яті великого українського поета, прозаїка, перекладача та літературознавця Василя Стуса. Палкі шанувальники творчості Василя Семеновича у залі краєзнавчого музею запалили свічу пам’яті та поклали хлібину перед портретом борця за правду.

Детальніше...
 
День Знань у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №1

1 вересня літинські школи гостинно розчинили двері, щоб після довгих літніх канікул школярі та школярки знову здобували знання та зростали вмілими, спортивними і кмітливими. На святковій лінійці коло Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 цього ранку вишикувалися учні, вчителі, працівники школи та батьки, завітали шановані гості – голова Літинської районної ради Віталій Мельник та Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Хресний Хід з подільською святинею, Іконою Божої Матері «Зиновинська»

2013 рік у Вінницькій єпархії оголошено роком Подільських святинь. Цьогоріч виповнюється 95 років явлення чуда Калинівського Хреста, 90 років явлення Пресвятої Богородиці на Іосафатовій долині, що поблизу с. Голинчинці Шаргородського району, та 1000 років із дня заснування Лядівського монастиря. Вшановуючи православні святині, духовенство єпархії навертає до церкви тих, хто шукає правдивого життя, дарує радість покаяння і зміцнення у вірі та підносить духовний рівень вірян.

Детальніше...
 
Святкування Дня Державного Прапора та 22-ї річниці Незалежності України

23 серпня літинчани святкували День Державного Прапора та 22-у річницю Незалежності України. Урочистості розпочалися о 9-й годині ранку біля районної Дошки Пошани. Саме тут кращі учні обох літинських шкіл підняли державний жовто-блакитний прапор на знак пошанування усіх героїв, що не шкодували життя заради щасливого майбутнього нашої держави. Діти поклали вінки до пам’ятників полеглим у боях за рідну неньку-Україну та борцям за її свободу.

Детальніше...
 
Виставка полотен Володимира Тимощука

Володимир Тимощук - вчитель образотворчого мистецтва та креслення у Літинській СЗШ І-ІІІ ст. №2, неодноразово нагороджений грамотами райвно, облвно та Міністерства народної освіти України, учитель вищої категорії, здобув почесне звання «Відмінник народної освіти». Проте ці офіційні дані не розкривають суті цієї закоханої у свою справу людини.

Детальніше...
 
Толока напередодні державних свят
У результаті проведеної 21 серпня толоки, у якій були задіяні працівники Літинської РДА, районної та селищної рад, підприємств, установ та організацій Літина, містечко прибрало невпізнаного вигляду. На територіях загального користування (парк, сквери, пам’ятники, стадіон тощо), які закріплені за органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, організаціями, підприємствами та установами, нині немає жодного папірця. Усе розчистили та підмели, а працівники ЖКП «КП «Літинське» потурбувалися за своєчасний вивіз сміття.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657НаступнаКінець»

Сторінка 54 з 57

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури