Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Ювілей Літинської середньої загально-освітньої школи №2

До свята, яке відбулося 16 листопада у приміщенні районного будинку культури, готувалися усі учні та вчителі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Адже цьогоріч другій райцентрівській школі виповнилося 80 років! Тому колишні випускники, вчителі-пенсіонери, учні та їхні батьки, педагоги, працівники районного відділу освіти та гості, серед яких – представники від райдержадміністрації, районної та селищної рад, прийшли привітати ювілярів та розділити з ними цю радість.

Детальніше...
 
Свято Осені

Осінь – не тільки дивовижна пора, що чарує своєю красою. Осінь – це підведення підсумків уславлення Матінки-Землі, людей, які живуть і працюють на ній. Осінь це свято Урожаю. На україні вона припадає на Різдво Богородиці. Адже саме вона є покровителькою родючості та материнства.

Детальніше...
 
7 листопада не стало народного депутата України Михайла Герасимчука

9 листопада Літин прощався з народним депутатом України Михайлом Герасимчуком. Перший та другий секретарі ЦК КПУ, керівники району та селища, однопартійці, тисячі земляків провели депутата в останню путь. Непоправна втрата жалобною стрічкою оповила селище.

Детальніше...
 
Благоустрій Літина – це наша спільна справа

З метою дотримання територій загального користування у належному санітарному стані в смт Літин регулярно проводяться суботники й толоки. Приємно відзначити, що більшість підприємств, організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності долучаються до загального прибирання.

Детальніше...
 
Проект пам’ятника Тарасові Шевченку

За круглим столом, який відбувся 4 листопада у приміщені краєзнавчого музею ім. У Кармалюка, представники від РДА, районної ради, Літинський селищний голова, представники політичних, громадських організацій, діячі культури, освітяни, краєзнавці та преса обирали ескіз пам’ятника Т.Г.Шевченку у Літині.

Детальніше...
 
На День працівника соціальної сфери

З нагоди Дня працівника соціальної сфери у районному будинку культури 1 листопада відбувся концерт за участю знаних артистів та аматорів сцени.

Детальніше...
 
Обмін досвідом між освітянами Літина та Вольштину триває

26 жовтня з Польщі повернулися учні та вчителі, запрошені до гміни Вольштин з метою обміну культурним досвідом. Директор Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Михайло Нагорний та заступник директора з виховної роботи Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 Людмила Гуменюк розповіли, що поїздка по собі залишила позитивні враження.

Детальніше...
 
Свято Дня визволення України

Піднесено й урочисто відзначили у Літині 69-ту річницю визволення України від фашистсько-німецьких загарбників. 28 жовтня у районному будинку культури з нагоди світлої дати визволення відбулися урочистості, у яких взяв участь Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Про опале листя, яке може збільшити ваш урожай

Кожен знає, як приємно сидіти біля вогнища, вслухаючись у тріск гілок та спостерігаючи за пустотливими іскорками. Особливо тепліє на душі, коли вогонь та дим від нього нікому не заважає та не приносить шкоди здоров’ю.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 54 з 60

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури