Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Магазин «У Ольги» очима покупців
- Після того, як покупець сплатив гроші, його можна виштовхувати з магазину, як непотріб? – дивується пенсіонерка з Літина Віра Кубанцева. - Мене образили, принизили і виштовхали з магазину «У Ольги».

Детальніше...
 
Свято Морозива у районному центрі
Щоб підготувати літинчанам Свято Морозива, організатори свята від ТМ «Рудь» та Літинський селищний голова Анатолій Бичок заздалегідь узгодили час і місце для веселої акції. Тому 27 липня на центральній площі містечка панували радість і щасливий сміх. Слоник Пустунчик та корівка Маняша привезли до Літина містечко атракціонів, а разом із ним – ігри, конкурси, призи і, звичайно, морозиво.

Детальніше...
 
Літинська районна бібліотека святкує 1025-у річницю введення християнства
26 липня у приміщенні Літинської районної бібліотеки відбувся святковий захід, приурочений 1025-й річниці хрещення Київської Русі. Під керівництвом Директора Людмили Іщук працівники бібліотеки висвітлили теми запровадження християнства Володимиром Великим та значення цього історичного факту для України і українців.

Детальніше...
 
Найсильніші літинчани
Літинська команда з богатирського багатоборства нараховуєдва чоловіки. Проте 25-річний Богдан Остапчук та 22-річний Ярослав Ткачук достойно представляють наш район на рівні області. 22 червня у Вінниці під час всеукраїнського етнофестивалю «Живий вогонь» були проведені обласні змагання «Козацькі забави», куди з’їхалися команди найсильніших атлетів із 11 районів Вінничини.

Детальніше...
 
Бізнес-леді магазину «Оболонь»
Напередодні професійного свята працівників торгівлі України директор літинського магазину «Оболонь» Олена Яковенко розповіла про те, що її надихає на успіх.

Детальніше...
 
Цілюща водиця під покровом Богородиці
Середа, 24 липня 2013, 14:07
В Літині здавна з пошаною ставляться до води. Що може бути святіше за ковток життєдайної прохолоди у спеку? Та особливими, цілющими властивостями славиться вода із джерела біля кулизького містка. Силами всієї громади при активному сприянні селищної ради джерельце облаштували.

Детальніше...
 
Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі
З 8 по 17 липня 24 дитини перебували у далекій, але дуже гостинній Польщі, під пильним наглядом двох опікунів – начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації Тетяни Катріної та керівника архівного відділу Літинської райдержадміністрації Оксани Дідич.

Детальніше...
 
Звітуємо про життя селища на обласному рівні
18 липня на звіті голови Літинської райдержадміністрації Олега Новіцького про підсумки діяльності за основними напрямками соціально-економічного розвитку Літинського району та Літина були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної ради Сергій Татусяк, голова районної ради Віталій Мельник, народний депутат України Михайло Герасимчук, а також – Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Селище має бути взірцевим
Згідно з програмою соціально - економічного розвитку смт Літин, 17 та 18 липня проводився капітальний ремонт провулку, що з’єднує вулиці Леніна та Фабріціуса. Дорожні робітники вінницької будівельної компанії «Віндор» під керівництвом бригадира Леоніда Нетребського за допомогою сучасної техніки впродовж першого дня проводили підготовчі вимірювальні роботи, а наступного - закладали основу під асфальтне покриття та асфальтували ділянку довжиною 120 м та шириною 3,2 м.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354НаступнаКінець»

Сторінка 53 з 54

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури