Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

ЗВЕРНЕННЯ Літинського селищного голови Анатолія Бичка до жителів громади Літина

Шановні Літинчани! Наші військовослужбовці стійко та з гідністю переносять усі труднощі військової служби. Не секрет, що вони опинилися в складних обставинах, і їм потрібна моральна та фінансова допомога. Чимало наших земляків приєдналися до всеукраїнської акції збору коштів на користь Армії України. Від себе особисто дякую усім небайдужим літинчанам, які надали фінансову підтримку нашим військовим частинам.


Детальніше...
 
До уваги організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності!

Керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою та утримання територій селища Літин, затвердженими рішенням №126 позачергової 10 сесії Літинської селищної ради 6 скликання від 26.05.2011рокута договорами оренди і благоустрою земельних ділянок,Літинська селищна рада звертається до організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності


Детальніше...
 
У працівників комунальних підприємств – професійне свято

16 березня колективи комунальних підприємств «Комунсервіс» та «ЖКП «Літинське» відсвяткували День працівників житлово-комунального господарства. За доброю традицією, напередодні їхнього професійного свята Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав колектив ЖКГ

Детальніше...
 
Прем’єра у Літинській районній бібліотеці

З 1 по 15 березня у Літинській районній бібліотеці проводилися заходи з нагоди 200-річчя від дня народження українського генія – Тараса Шевченка. Спеціально для читачів бібліотеки та користувачів Інтернет-центру “Бібліоміст” працівники бібліотеки на чолі з директором Людмилою Іщук організували мультимедійні презентації, виставку книг “Кобзар української долі”, літературні читання та літературно-музичний вечір “З іменем безсмертного Тараса”.

Детальніше...
 
Свято Мами

Напередодні 8 Березня любих матусь, бабусь та сестричок вітали вихованці літинських дошкільних навчальних закладів “Віночок” та “Веселка”.
У ДНЗ №1 святкові ранки відбулися 6 та 7 березня. Дорогих гостей зі святом від імені адміністрації вітала завідувачка ДНЗ №1 Ганна Семенюк. Щоб порадувати своїх найрідніших людей, малюки вивчили вірші, пісні та власноруч виготовили подарунки.

Детальніше...
 
Народна трибуна - альманах “Русалка Дністрова”

5 березня у Подільському народному університеті культури відбулася зустріч із членом Національної спілки письменників України та головним редактором часопису “Русалка Дністрова” Михайлом Каменюком.

Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ Літинського селищного голови Анатолія Бичка до жителів громади Літина

У цей непростий для країни час військово-морські сили України стоять на захисті територіальної цілісності та суверенності нашої держави, свято дотримуючись присяги українському народові. Серед них і корвет, названий на честь нашого обласного центру - “Вінниця”.

Детальніше...
 
Чемпіони області з міні-футболу

За сприяння Вінницького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 1-2 березня на базі Літинського спорткомплексу відбулися змагання з міні-футболу Першості ДЮСШ Вінницької області серед юнаків 1999-2000 р.р. н.

Детальніше...
 
Тарас Шевченко співець української слави і волі

Цього року виповнюється 200 років з дня народження великого українського поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка, який в 1840 році видав книгу своїх поезій, якими «огненно заговорив» до свого поневоленого і приспаного ворогом народу. Слово Тараса Шевченка «пламенем взялось», воно «розтопило» українцям серця і понеслось по всій українській землі і несеться по ній і досі.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня51525354555657585960НаступнаКінець»

Сторінка 51 з 62

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури