Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Урочисті проводи до війська українських синів

Минулої п’ятниці у великому залі Літинської райдержадміністрації відбулися урочисті проводи юнаків до лав Української армії. 10 мужніх українських лицарів - В’ячеслав Захаревич і Сергій Кієнко (Багринівці), Олександр Коваль (Бруслинів), Олександр Липач та Дмитро Чорний (Теси), Олександр Микичур (Дашківці), Іван Матвійчик (Літинка), Олександр Римарович (Журавне), Сергій Сабашук (Літин) і Роман Тахаєв (Літинка) – вступили на справжній чоловічий шлях, шлях служіння матері-Україні.

Детальніше...
 
Перше місце у спорті серед освітян області

З метою впровадження фізичної культури у повсякденне життя й активізації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед працівників навчальних закладів на стадіоні ім. Я.Кулика Вінницького національного технічного університету 20 та 21 вересня була проведена обласна Спартакіада серед працівників системи загальної середньої освіти.

Детальніше...
 
Пісні війни звучать зі сцени

20 вересня у районному будинку культури відбувся тематичний вечір, присвячений Дню партизанської слави. Учасниками концертної програми «Пісні війни» стали вокальний ансамбль ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці “Ветеран” під керівництвом Георгія Бондаревського та фолькльорний ансамбль “Вербиченька” РБК (керівник Олена Киреєва). На святі були присутні старшокласники СЗШ І-ІІІ ст. с. Селище разом із педагогом Людмилою Пивовар, а також — шанувальники пісень на воєнну тематику та ветерани.

Детальніше...
 
Незвичайний урок в районній бібліотеці

Сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого України, виховати у них патріотичні почуття та любов до Батьківщини, пошану до ветеранів війни і розширити знання дітей про партизанський рух в Україні та на Літинщині – ось далеко не повний перелік завдань, які ставить перед собою вчитель історії Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Тетяна Олійник.

Детальніше...
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
Літинський селищний голова Бичок Анатолій Іванович
Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати чергову 32 сесію Літинської селищної ради 6 скликання 27 вересня 2013 року в приміщенні Літинської селищної ради о 14.00 годині.

2.На розгляд сесії винести наступні питання :


Детальніше...
 
Свято у 7-й державній пожежно-рятувальній частині

Напередодні Дня рятівника України до 7-ї державної пожежно-рятувальної частинисмт Літин завітали старшокласники СЗШ І-ІІІст. с. Селище. Учні 6-го,7-го та 8-го класів разом із наставницями Людмилою Пивовар та Ларисою Яремчук тепло і щиро привітали працівників служби цивільного захисту із їхнім професійним святом. На зустрічі школярки Тетяна Кіпоренко, Ірина Головащенко та Тетяна Профателюк зачитали рятівникам вірші-привітання,а Дарина Вовк вручила винуватцям свята вітальну листівку.

Детальніше...
 
Свято для всіх, кого єднає спорт

Спорт – це воля і витримка, постійний гарт і виснажливі тренування, боротьба із власною слабістю та віра в свої сили, перемога та успіх. Той, хто вибрав своїм покликанням спорт, завжди переможець. І в День фізичної культури та спорту України працівники спортивної галузі, ветерани фізичної культури і спорту, численні шанувальники спорту і спортсмени відчувають себе іменинниками. Адже завдяки їм зберігаються та розвиваються кращі традиції спорту та фізкультурно-оздоровчого руху в Україні, виховується фізично загартоване молоде покоління.

Детальніше...
 
Нове обличчя вулиці Шевченка

Майже щодня вулицею Шевченка курсують вантажні автомашини із відсівом та щебенем, адже у розпалі капітальний ремонт дорожнього покриття, який розпочався 3 вересня. Незабаром 3800 квадратних метрів дороги покриються асфальтом, і місцеві жителі забудуть про калюжі та ями, які досі створювали самі лише незручності. На вулиці запанує чистота, а поки-що сусіди терпляче чекають завершення ремонтних робіт, щоб насолодитися зручностями чистого та рівного шляху шириною 4,5 м.

Детальніше...
 
Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені

28 серпня відбулося чергове робоче засідання районної жіночої ради. Головою ради Людмилою Іщук спільно із членами президії було розроблено детальний план роботи на 4 квартал 2013 року.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 50 з 54

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури