Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Свято Осені

Осінь – не тільки дивовижна пора, що чарує своєю красою. Осінь – це підведення підсумків уславлення Матінки-Землі, людей, які живуть і працюють на ній. Осінь це свято Урожаю. На україні вона припадає на Різдво Богородиці. Адже саме вона є покровителькою родючості та материнства.

Детальніше...
 
7 листопада не стало народного депутата України Михайла Герасимчука

9 листопада Літин прощався з народним депутатом України Михайлом Герасимчуком. Перший та другий секретарі ЦК КПУ, керівники району та селища, однопартійці, тисячі земляків провели депутата в останню путь. Непоправна втрата жалобною стрічкою оповила селище.

Детальніше...
 
Благоустрій Літина – це наша спільна справа

З метою дотримання територій загального користування у належному санітарному стані в смт Літин регулярно проводяться суботники й толоки. Приємно відзначити, що більшість підприємств, організацій, установ та суб’єктів підприємницької діяльності долучаються до загального прибирання.

Детальніше...
 
Проект пам’ятника Тарасові Шевченку

За круглим столом, який відбувся 4 листопада у приміщені краєзнавчого музею ім. У Кармалюка, представники від РДА, районної ради, Літинський селищний голова, представники політичних, громадських організацій, діячі культури, освітяни, краєзнавці та преса обирали ескіз пам’ятника Т.Г.Шевченку у Літині.

Детальніше...
 
На День працівника соціальної сфери

З нагоди Дня працівника соціальної сфери у районному будинку культури 1 листопада відбувся концерт за участю знаних артистів та аматорів сцени.

Детальніше...
 
Обмін досвідом між освітянами Літина та Вольштину триває

26 жовтня з Польщі повернулися учні та вчителі, запрошені до гміни Вольштин з метою обміну культурним досвідом. Директор Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Михайло Нагорний та заступник директора з виховної роботи Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 Людмила Гуменюк розповіли, що поїздка по собі залишила позитивні враження.

Детальніше...
 
Свято Дня визволення України

Піднесено й урочисто відзначили у Літині 69-ту річницю визволення України від фашистсько-німецьких загарбників. 28 жовтня у районному будинку культури з нагоди світлої дати визволення відбулися урочистості, у яких взяв участь Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Про опале листя, яке може збільшити ваш урожай

Кожен знає, як приємно сидіти біля вогнища, вслухаючись у тріск гілок та спостерігаючи за пустотливими іскорками. Особливо тепліє на душі, коли вогонь та дим від нього нікому не заважає та не приносить шкоди здоров’ю.

Детальніше...
 
Понад річечку через кладочку

Притока Згару річка Бугер в’юниться мальовничими околицями Літина та перетинає містечко, зокрема такі його вулиці, як Червона, Володарсього та Інтернаціональна. Три вищезазначенівулички мають дерев’яні кладки, якими постійно користуються літинські пішоходи та велосипедисти.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 48 з 54

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури